Specjalizacje

Specjalizacja adwokat Poznań Przemysław Plewiński Justyna Plewińska

Specjalizacje kancealarii adwokat Poznań to prawo karne, cywilne i rodzinne.
Specjalizacje Adwokat Poznań

Nasze specjalizacje

Adwokat Justyna Plewińska zajmuje się przede wszystkim prawem cywilnym i prawem rodzinnym. Adwokat Przemysław Plewiński w kancelarii Adwokat Poznań zajmuje się w głównej mierze prawem karnym i prawem spadkowym.

Powyższe specjalizacje to nie jedyne sprawy jakim się zajmujemy. Wielu nie jesteśmy w stanie zakwalifikować do jednej kategorii. Do prawa cywilnego zaliczamy również wszelki postępowania dotyczące nieruchomości. Prawo rodzinne to rozwody, alimenty, kontakty z dziećmi ale także postępowania, w których dochodzić będziesz ustalenia opieki i kurateli. W zakresie prawa karnego oprócz typowych postępowań karnych zajmujemy się także postępowaniem karnym wykonawczym – sprawami o warunkowe zwolnienie, dozór elektroniczny itd.

Kancelaria Adwokat Poznań korzysta z pomocy tłumaczy przysięgłych oraz współpracuje z adwokatami i prawnikami z innych krajów.

Oczywistym jest, że często do niekorzystnych zdarzeń gdy potrzebujesz pomocy adwokata dochodzi w święta albo późnym wieczorem. W takich sytuacjach umożliwiamy kontakt przez wiele platform komunikacji: WhatsApp, Signal, Telegram, Instagram czy Facebook. Nie bój się napisać!

Zasięg działania

Większość spraw prowadzimy w obrębie właściwości apelacji poznańskiej (właściwości Sądu Apelacyjnego w Poznaniu). Do spraw podchodzimy jednak indywidualnie i jesteśmy w stanie pomóc Tobie również przed sądami w innych województwach.

O sprawach, którymi się zajmujemy dowiesz się m.in. z naszych social mediów: