Nasz zespół

Poznaj zespół adwokat Poznań

Doświadczeni profesjonaliści – stały zespół prawników w Poznaniu.

Nasz zespół Adwokat Poznań Justyna Plewińska
Justyna Plewińska

Adwokat Justyna Plewińska

Adwokat prowadząca kancelarię adwokacką w Poznaniu i w Łodzi; zawodowo prawem zajmuje się od prawie 10 lat. Specjalizuje się w prawie cywilnymprawie rodzinnym (rozwód, alimenty, podział majątku), prawie ubezpieczeń osobowych i majątkowych (dochodzenie odszkodowań). W kręgu jej zainteresowań pozostaje w szczególności prawo medyczne – tj. odpowiedzialność za błędy w sztuce lekarskiej i za naruszenie praw pacjenta.

Posiada bogate doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych w tym deweloperów i przedsiębiorstw budowlanych. Zajmowała się obsługą prawną ekstraklasowego klubu piłkarskiego. Była członkiem Komisji Parlamentarnej przy Izbie Adwokackiej w Łodzi. Uczestniczy w procesie rozstrzygania skarg rozpoznawanych w ramach postępowań dyscyplinarnych członków Izby Adwokackiej.

Telefon: 663 248 486

Mail: jp@plewinscy.pl

Nasz zespół adwokat Poznań Przemysław Plewiński
Przemysław Plewiński

Adwokat Przemysław Plewiński

Absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, wpisany na listę adwokatów Wielkopolskiej Izby Adwokackiej. Doktorant na Uniwersytecie im. Jana Kochanowskiego w Kielcach. Członek Stałej Grupy Ekspertów Rady Bezpieczeństwa Imprez Sportowych przy MSW. Brał udział w pracach podkomisji sejmowej ds. nowelizacji ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych, były członek Komisji Gier i Dyscypliny Polskiego Związku Rugby. Od 2016 r. członek Komisji Ligi organu dyscyplinarnego Ekstraklasy S.A. Wiceprezes klubu rugby Chaos Poznań. Obrońca w wielu postępowaniach karnych przed organami ścigania i sądami w całej Polsce.

Specjalizuje się w prawie karnymprawie spadkowymprawie nieruchomości oraz prawie sportowym ze szczególnym uwzględnieniem organizacji imprez masowych.

Telefon: 605 660 248

Mail: pp@plewinscy.pl