Skontaktuj się z adwokat Poznań

PLEWIŃSCY ADWOKACI – ADWOKAT POZNAŃ

Kontakt Adwokat Poznań:

adwokat Justyna Plewińska

adwokat Przemysław Plewiński

ul. Bydgoska 2a/38
61-127 Poznań

E-mail: biuro@plewinscy.pl

Telefon: 605 660 248

Potrzebujesz więcej pomocy ?

Skontaktuj się przez e-mail

Chcesz o coś zapytać kancelarię Adwokat Poznań?

Pamiętaj aby podać swoje dane abyśmy mogli Tobie odpowiedzieć!

Kancelaria czynna w godzinach:

Poniedziałek
08:30 – 18:00
Wtorek
08:30 – 19:00
środa
08:30 – 19:00
Czwartek
08:30 – 19:00
Piątek
08:00 – 19:00
Sobota
Closed
Niedziela
Closed

Kontakt Adwokat Poznań. Z adwokatami z kancelarii Adwokat Poznań możesz spotkać się osobiście w kancelarii. Możliwym jest także kontakt telefoniczny (również przez komunikatory WhatsApp, Telegram i Zoom) jak i drogą mailową. Wobec problemów związanych z pandemią COVID19 istnieje również możliwość spotkania w formie wirtualnej poprzez aplikację Zoom, Teams i inne.

Co zabrać na spotkanie z adwokatem? Pierwszy kontakt z adwokat Poznań jest najważniejszy!

Przed spotkaniem najlepiej przygotuj wszelkie dokumenty związane ze sprawą. Pamiętaj, że czasem zwykłe zawiadomienie albo potwierdzenie ma znaczenie. Istotne są wszelkie dokumenty sądowe, wezwania, informacje, wyroki postanowienia czy decyzje. Przygotuj swój numer telefonu czy adres e-mail. Gdy przygotowujesz się np. do sprawy rozwodowej przemyśl, kto mógłby potwierdzić przedstawiane przez Ciebie okoliczności przed sądem.

Co robić gdy kogoś zatrzyma policja?

W przypadku zatrzymania przez policję kogoś bliskiego najlepiej od razu zapytaj o jednostkę policji z której są zatrzymujący. Pomoże to przyspieszyć interwencję adwokata i skróci do mimum poszukiwanie właściwego komisariatu. Osoby dokonujące zatrzymana muszą poinformować skąd są.

Policjanci nie muszą Cię informować dlaczego kogoś zatrzymują, dlatego tak bardzo istotne są nawet najdrobniejsze informacje. Pamiętaj aby nie być agresywnym albo natarczywym. Szybkie uzyskanie informacji i kontakt z adwokatem spowodują, że szybciej będziesz wiedzieć dlaczego TWój bliski jest zatrzymany.