Adwokat Rozwodowy i rozwody w Poznaniu

Adwokat rozwodoyw - pomoc doświadczonych adwokatów rozwodowych w Poznaniu
Adwokat Poznań

Rozwód nie jest prostą sytuacją. Wywołuje wiele emocji, a przy tym wiąże się z wieloma zagadnieniami natury prawnej. Oferujemy kompleksową pomoc i pełne wsparcie osobom, które przerywają związek małżeński. Możemy Cię poprowadzić przez sprawę od samego początku do jej końca, wraz z prowadzeniem różnego rodzaju negocjacji (np. odnośnie alimentów czy praw rodzicielskich). W takiej sytuacji pomoże Ci doświadczony adwokat rozwodowy. Poznań jest miejscem, w którym posiadamy swoją siedzibę, dlatego zapraszamy do współpracy mieszkańców miasta i okolic.

Za prowadzenie spraw rozwodowych w naszej kancelarii odpowiada adwokat Justyna Plewińska.​

Prawnik – rozwody Poznań

Na przestrzeni lat prowadziliśmy już wiele spraw rozwodowych, zawsze mając za główny cel zadbanie o uzyskanie rozstrzygnięcia na rzecz naszych klientów. Analizujemy wszelkie przekazane nam informacje i na ich podstawie dobieramy strategię. Obsługujemy zarówno osoby wnoszące o rozwód, jak i te, które otrzymały pozew. Dlaczego pomoc adwokata w Poznaniu jest wskazana? Rozwód to nieraz bardzo skomplikowane postępowanie, które wymaga podjęcia właściwych kroków – w przeciwnym wypadku rozstrzygnięcie może nie być korzystne. Rozpad pożycia małżeńskiego jest związany z takimi zagadnieniami, jak na przykład podział majątku, uzgodnienie władzy rodzicielskiej nad dzieckiem. Postaramy się, żeby wszystko odbyło się w sposób sprawiedliwy i korzystny dla Ciebie.

Adwokat – rozwody Poznań

Wychodzimy z założenia, że kluczem do owocnej współpracy jest dobra komunikacja. Z tego powodu chętnie dokładnie poznamy Twoją sprawę. Będziemy również na bieżąco wyjaśniać podejmowane kroki i tłumaczyć ewentualnie niezrozumiałe zagadnienia prawne. Biorąc rozwód w Poznaniu, warto mieć świadomość, że druga strona najpewniej także będzie korzystała z profesjonalnej pomocy, dlatego tym bardziej warto wejść we współpracę z adwokatem. To jednak nie wszystko, ponieważ poza samą obsługą prawną, nasza obecność jest także wsparciem i wpływa na komfort psychiczny. Oferujemy pełną rzetelność i przede wszystkim wyrozumiałość, niezależnie od charakterystyki sprawy.

Adwokat rozwodowy – Poznań

Prowadzimy sprawy bez, jak i z orzekaniem o winie. Pomagamy w uzyskaniu rozwodu w Poznaniu, który jest zgodny z dobrem dziecka pod kątem regulowania władzy rodzicielskiej. Dbamy o poprawny podział majątku wspólnego, ustalenie właściwej wysokości ewentualnych alimentów. Sporządzamy także różnego rodzaju dokumenty. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.