Justyna Plewińska

Justyna Plewińska

adwokat Poznań

Szczególna specjalizacja: prawo rodzinne (rozwód, alimenty)

Justyna Plewińska - doświadczenie i profesjonalizm Adwokat Poznań
Adwokat Poznań

Adwokat Justyna Plewińska prowadzi kancelarię adwokacką w Poznaniu oraz w Łodzi; zawodowo prawem zajmuje się od prawie 10 lat. Specjalizuje się w prawie cywilnym, prawie rodzinnym (w tym z sukcesami w skomplikowanych sprawach o rozwód), podziałach majątku, prawie ubezpieczeń osobowych i majątkowych (dochodzenie odszkodowań). W kręgu jej zainteresowań pozostaje w szczególności prawo medyczne – tj. odpowiedzialność za błędy w sztuce lekarskiej i za naruszenie praw pacjenta.

Posiada bogate doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych w tym deweloperów i przedsiębiorstw budowlanych. Zajmowała się obsługą prawną ekstraklasowego klubu piłkarskiego. Była członkiem Komisji Parlamentarnej przy Izbie Adwokackiej w Łodzi. Uczestniczy w procesie rozstrzygania skarg rozpoznawanych w ramach postępowań dyscyplinarnych członków Izby Adwokackiej.

Prowadzenie skomplikowanych spraw cywilnych wymaga pełnego porozumienia klientem, zrozumienia jego potrzeb i obrania prawidłowej techniki procesowej. Kluczem do sukcesu jest odpowiednia elastyczność w trakcie trwania procesu cywilnego. Oczywistym jest, że należy być gotowym na każdą zmianę okoliczności. Częstym jest, że sprawa rozwodowa ze sprawy bez orzekania o winie zmienia się w walkę o wyłączną winę drugiej strony. Adwokat Justyna Plewińska z empatią i zrozumieniem prowadzi wszelkie sprawy dotyczące kontaktów z dzieckiem jak i opieki nad nimi. Nie są to często sprawy oczywiste i z pewnością wielokrotnie wymagają one od adwokata aby w sposób wyrozumiały, ale stanowczy zajął w sprawie stanowisko. Jeszcze bardziej istotnym jest aby nie ucierpiało dobro małoletniego dziecka.

Kontakt adwokat Justyna Plewińska

Telefon: 663 248 486

Kancelaria w Poznaniu: ul. Bydgoska 2a/38, 61-127 Poznań

Kancelaria w Łodzi: ul. Kościuszki 99/9, 90-441 Łódź.

Profil adwokata w Rejestrze Adwokatów.